İndirim!

OrzaxOcean Propolis Sprey 20 ML

59,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/01/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Orzax
  • Servis Miktarı: 2 Ölçek/0.30 ml
  • Servis Sayısı: 66
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.79

Kullanımı

Çocuklar için kullanımı: Gün içerisinde 3 defa 1 kez püskürtme yapılabilir. Yetişkinler için ise; gün içerisinde 3 defa 2 kez püskürtme önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 66 servis
Servis Miktarı 2 Ölçek (0.30 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saf Propolis 35 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Orzax Ocean Propolis Sprey 20 ML ürününde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Sprey formda bir ürün olması ile birlikte oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Orzax Ocean Propolis Sprey 20 ML, ballı okaliptüs aroması ile birlikte enfes bir lezzet vaat ediyor. Takviye edici bir ürün olan Orzax Ocean Propolis Sprey 20 ML, yeşil Brezilya propolisinden elde edilen içeriği bünyesinde bulundurmaktadır.

Orzax Ocean Propolis Sprey 20 Ml Nedir?

Leziz Ballı Okaliptus aromasına sahip olan Orzax Ocean Propolis ürün sıvı formda takviye üründür. Yeşil Brezilya Propolisinden elde edilen içeriğe sahiptir.

Propolis, nebatların ( bitki ) yapraklarından dallarından ve tomurcuklarından arılar tarafından toplanan reçineli karışımdır. Bu sebeple Propolis türleri, coğrafi konumlara göre değişmektedir. Brezilya Yeşil Propolisinin ana kaynağı Brezilya ülkesinin güney doğu tarafında yetişebilen Baccharis Dracunculifolia bitkisidir. Artepilin c ismi verilen madde içeriğine sahiptir. Modern analiz sonuçlarına göre tanımlanmış 300 den fazla bileşene sahiptir.

Sprey formda olması ile pratik bir kullanım sağlar ayrıca Ballı Okaliptüs aroması sayesinde lezzetli bir tada sahiptir.

Orzax Ocean Propolis Sprey 20 Ml’nin öne çıkan yönleri

  • Yeşil Brezilya Propolisinden elde edilmesi
  • Ballı Okaliptüs aromasına sahip olması
  • Sprey formu

Propolis hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ocean Propolis Sprey Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.