İndirim!

RedoxonC Vitamini 15 Efervesan Tablet

69,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/05/2024
İndirimli

Kullanımı

Gün içerisinde 1 efervesan tableti 250 ml su içerisinde eritip, tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 1000 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Redoxon C Vitamini ürünü özel fırsatlarla birlikte Takviyelik.com sitesinde sizleri bekliyor. Her zaman avantajlı fiyatları sizlerle buluşturmaya çalışan Takviyelik, Redoxon C Vitamini ürününde de bütçe dostu fiyatlar ile öne çıkıyor. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleriyle; kaliteli bir online alışveriş deneyimi de sizleri bekliyor.

Redoxon C Vitamini 15 Efervesan Tablet Nedir?

Redoxon C Vitamini ürünü; içerisinde C vitamini içeren efervesan tablet formda takviye bir üründür. İçerisinde bulunan 1000 mg C vitamini, yoğun fiziksel ezgersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna,  damarların, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna ve normal enerji oluşum metabolizmasına destek sağlar.

Bu faydalı takviyeci gıdaya uygun fiyat avantajları ve hızlı teslimat garantisi ile şimdi sahip olabilirsiniz. Suda çözülebilir olması kolay kullanım imkanı yaratırken güçlü vitamin desteği de vücudun bağışıklık sisteminde destek oluşturmaktadır. Takviyelik tüm vitaminler büyük indirim fırsatları eşliğinde Takviyelik.com’da!

C Vitamini Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.