İndirim!

RedoxonPro 15 Efervesan Tablet

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

Gün içerisinde 1 efervesan tableti 200 ml su içerisinde eritip, tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 1000 mg
10%
A Vitamini 700 mcg
10%
D Vitamini 10 mcg
10%
E Vitamini 45 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 6,5 mg
10%
B12 Vitamini ( Kobalamin ) 9,6 mcg
10%
B9 Vitamini ( Folik Asit ) 400 mcg
10%
Selenyum 110 mcg
10%
Çinko 10 mg
10%
Bakır 900 mcg
10%
Demir 5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Redoxon Pro ürünü özel fırsatlarla birlikte Takviyelik.com sitesinde sizleri bekliyor. Her zaman avantajlı fiyatları sizlerle buluşturmaya çalışan Takviyelik, Redoxon Pro ürününde de bütçe dostu fiyatlar ile öne çıkıyor. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleriyle; kaliteli bir online alışveriş deneyimi de sizleri bekliyor.

Redoxon Pro 15 Efervesan Tablet Nedir?

Redoxon Pro ürünü; içerisinde C vitamini, çinko, D vitamini, B vitaminleri , selenyum gibi zengin içeriğe sahip  efervesan tablet formda takviye bir üründür. İçerisinde bulunan 1000 mg C vitamini, yoğun fiziksel ezgersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna,  damarların, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin ve cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna ve normal enerji oluşum metabolizmasına destek sağlar. D vitamini içeriği ise; vücudumuzdaki kalsiyum ve fosforun emilimine, normal kemiklerin korunmasına, normal kas fonksiyonuna ve normal dişlerin korunmasına destek sağlar.

Bu faydalı takviyeci gıdaya uygun fiyat avantajları ve hızlı teslimat garantisi ile şimdi sahip olabilirsiniz. Suda çözülebilir olması kolay kullanım imkanı yaratırken güçlü vitamin desteği de vücudun bağışıklık sisteminde destek oluşturmaktadır. Takviyelik tüm vitaminler büyük indirim fırsatları eşliğinde Takviyelik.com’da!

Pro Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.