İndirim!

SolgarCalcium Magnesium Plus Zinc 100 Tablet

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

Tercihen yemek sonrasında günde 1 tablet tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Kalsiyum 333 mg
10%
Magnezyum 133 mg
10%
Çinko 5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc 100 Tablet Nedir?

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc ürününü uygun bir fiyatla satın alarak vücudunuzun günlük magnezyum, kalsiyum ve çinko ihtiyacını karşılamak istemez misiniz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Hem vegan hem de vejetaryenler için uygun olan bu ürün içerisinde herhangi bir koruyucu, renklendirici veya katkı maddesi içermemektedir.

Her bir tabletinde 133 mg Magnezyum, 333 mg Kalsiyum ve 5 mg çinko  içeren takviye edici gıdadır. Magnezyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonu, protein sentezine ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca yorgunluğun, bitkinliğin azalmasına ve normal dişlerin korunmasına yardımcı olur. Kalsiyum; normal kemik ve dişlerin korunmasına ve normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar.

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer Vitamin & Mineral ürünlerimize göz atın ve ürünlerimizin tümü %100 orijinal olmakla birlikte siparişinizden kısa bir süre sonra kapınıza gönderilmektedir!

Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc Öne Çıkan Özellikleri:

  • Vejetaryen kullanıma uygun olması
  • Buğday, soya süt ürünleri, maya içermez
  • Kemik ve dişler için güçlü içerik
  • Kaliteli hammadde

Calcium Magnesium Plus Zinc Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.