İndirim!

SolgarMagnesium with Vitamin B6 100 Tabet

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

Tercihen yemek sırasında günde 1 tablet tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Magnezyum 133,3 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 8,3 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Solgar Magnesium with Vitamin B6 100 Tablet Nedir?

Solgar Magnesium with Vitamin B6 ürününü uygun bir fiyatla satın alarak vücudunuzun günlük magnezyum ihtiyacını karşılamak istemez misiniz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Hem vegan hem de vejetaryenler için uygun olan bu ürün içerisinde herhangi bir koruyucu, renklendirici veya katkı maddesi içermemektedir.

Her bir tabletinde 133,3 mg Magnezyum içeren takviye edici gıdadır. Magnezyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonu, protain sentezine ve kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca yorgunluğun, bitkilinliğin azalmasına ve normal dişlerin korunmasına yardımcı olur. B6 vitamini ise; normal protein ve glikojen metabolizmasına, kırmızı kan hücreleri oluşumuna ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlar.

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer Vitamin & Mineral ürünlerimize göz atın ve ürünlerimizin tümü %100 orijinal olmakla birlikte siparişinizden kısa bir süre sonra kapınıza gönderilmektedir!

Solgar Magnesium with Vitamin B6 Öne Çıkan Özellikleri:

  • Vejetaryen kullanıma uygun olması
  • Buğday, soya süt ürünleri, maya içermez
  • Magnezyum ve B6 içeriği
  • Kaliteli hammadde

Magnesium with Vitamin B6 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.