İndirim!

SolgarSelenium 100 Tablet / 100 Mcg

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

Tercihen yemek sonrasında günde 1 kapsül tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Selenyum 100 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Solgar Selenium 100 Mcg 100 Tablet Nedir?

Solgar Selenium 100 Mcg ürününü uygun bir fiyatla satın alarak vücudunuzun günlük selenyum ihtiyacını karşılamak istemez misiniz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Hem vegan hem de vejetaryenler için uygun olan bu ürün içerisinde herhangi bir koruyucu, renklendirici veya katkı maddesi içermemektedir.

Her bir tabletinde 100 mcg Selenyum içeren takviye edici gıdadır. Selenyum, normal saçın ve tırnakların korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve normal tiroit fonksiyonuna katkıda bulunur.  Solgar Selenium 100 mcg ürününün gün boyunca 1 tablet tüketilmesi önerilir.

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer Vitamin & Mineral ürünlerimize göz atın ve ürünlerimizin tümü %100 orijinal olmakla birlikte siparişinizden kısa bir süre sonra kapınıza gönderilmektedir!

Selenyum hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Solgar Selenium 100 Mcg Öne Çıkan Özellikleri:

  • Vejetaryen kullanıma uygun olması
  • Buğday, soya süt ürünleri, maya içermez
  • 100 mcg Selenyum içermesi
  • Kaliteli hammadde

Selenium Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.