İndirim!

SolgarVitamin B12 100 Tablet

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

Tercihen yemek sonrasında günde 1 dilaltı tableti tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
B12 Vitamini ( Kobalamin ) 1000 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Solgar Vitamin B12 1000 Mcg 100 Tablet Nedir?

Solgar Vitamin B12 100 Tablet ürününü uygun bir fiyatla satın alarak vücudunuzun B12 ihtiyacını karşılamak istemez misiniz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile bu ürüne sahip olabilirsiniz. Hem vegan hem de vejetaryenler için uygun olan bu ürün içerisinde herhangi bir koruyucu, renklendirici veya katkı maddesi içermemektedir.

Her bir tabletinde 5000 mcg B12 vitamini içeren takviye edici gıdadır. B12 vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur. Solgar Vitamin B12 1000 mcg ürününün gün boyunca 1 tablet tüketilmesi önerilir.

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer Vitamin & Mineral ürünlerimize göz atın ve ürünlerimizin tümü %100 orijinal olmakla birlikte siparişinizden kısa bir süre sonra kapınıza gönderilmektedir!

Solgar Vitamin B12 1000 Mcg Öne Çıkan Özellikleri:

  • Vejetaryen kullanıma uygun olması
  • Buğday, soya süt ürünleri, maya içermez
  • 1000 mcg B12 içermesi
  • Kaliteli hammadde

Vitamin B12 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.