İndirim!

SorvagenSmart Sitikolin, DHA Omega 3 ve B12 30 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/05/2025
İndirimli

Kullanımı

Tavsiye Edilen tüketim şekli, Gün içinde 1 veya 2 yumuşak kapsül, tok karnına alınmalıdır.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Balık Yağı 1000 mg
10%
Omega 3 750 mg
10%
EPA 150 mg
10%
DHA 500 mg
10%
Sitikolin 125 mg
10%
B12 Vitamini ( Kobalamin ) 100 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Sorvagen Smart Sitikolin, DHA Omega 3 ve B12 30 Tablet Nedir?

İçeriğinde Japonya menşeli Cognizin markasına ait Patentli Sitikolin, Norveç menşeine sahip DHA Omega 3 ve Metilkobalamin formda B12 vitamini ihtiva eden takviye edici gıdadır.

Kyowa Hakko Bio Co. Ltd. firmasına ait Cognizin™ Citicoline kullanılmıştır.

Doğal ve saf balık yağı formuna sahip olması, şeker, tatlandırıcı, koruyucu, renklendirici ve gluten içermemesi, DHA (Dokozahekzaenoik Asit), EPA (Eikozapentaenoik Asit) ve Omega 3 bileşenleri ile vücudumuzdaki birçok reaksiyona destek olan Sorvagen Smart’ı hızlı ve güvenilir teslimat garantisi, benzersiz indirim fırsatları ve % 100 orijinal bakanlık onay belgesi ile satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz !

Vücut dokularımızın üretemediği ve bu nedenle tükettiğimiz gıdalardan almamız gereken esansiyel yağlardan biri olan Omega 3; uyku kalitesini artırması, kalp hastalığına yakalanma riskini düşürmesi, kolesterol ve trigliseridi dengelemesi, bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve doku yenilenme hızını artırması ile vücudumuz için olmazsa olmaz besin gruplarındandır.

Smart Sitikolin, DHA Omega 3 ve B12 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.