İndirim!
SSN Nutrition

Arginine Refuel + ZMA

350 Gram
155,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 01/01/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: SSN Nutrition
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/7 gr
  • Servis Sayısı: 50 Ölçek
  • Servis Başı Fiyat: ₺3.10

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

Antrenmandan yarım saat önce 1/2 ölçek ve gece yatmadan önce ½ ölçek şeklinde günlük 1 ölçek kullanınız. Antrenman olmadığı zamanlarda ise kahvaltıdan 1 saat önce ½ ölçek ve gece yatmadan önce ½ ölçek şeklinde günlük 1 ölçek kullanınız.

Orta Seviye

Antrenmandan yarım saat önce 1 ölçek ve gece yatmadan önce 1 ölçek şeklinde günlük 2 ölçek kullanınız. Antrenman olmadığı zamanlarda ise kahvaltıdan 1 saat önce 1 ölçek ve gece yatmadan önce 1 ölçek şeklinde günlük 2 ölçek kullanınız.

İleri Seviye

Antrenmandan yarım saat önce 1.5 ölçek ve gece yatmadan önce 1.5 ölçek şeklinde günlük 3 ölçek kullanınız. Antrenman olmadığı zamanlarda ise kahvaltıdan 1 saat önce 1.5 ölçek ve gece yatmadan önce 1.5 ölçek şeklinde günlük 3 ölçek kullanınız.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 50 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (7 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Arjinin 5000 mg
10%
Magnezyum 125 mg
10%
Çinko 15 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 0,10 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr Nedir?

SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr ürünü %100 katıksız farma kalite ve ‘Maya Kaynaklı’ saf L-Arjinin içeriğiyle özel beslenme ihtiyacını karşılama, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini koruma ve antrenman performansını geliştirmesini desteklemektedir. ZMA (çinko, magnezyum ve B6 vitamini) içeriği ile bağışıklık sistemini ve enerjisini destekler ve uyku kalitesinde artış gösterebilir. İçerisindeki çinko sayesinde çinko eksikliğine bağlı testosteron düşüklüğünü ortadan kaldırılmaya yardım sağlayabilir.

L-Arjinin ve ZMA’nın gece uyku öncesi alınması vücudun doğal testosteron ve büyüme hormonu üretimini, güç ve dayanıklılıkta artış sağlayabilir. İçerisindeki Palatinoz™ karbonhidratı L-Arjinin aminoasidini ve ZMA’yı kas kütlesine taşıyabilir, hücrelere geçişine desteklemektedir.

SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr’ın öne çıkan özellikleri

  • Her kullanımda 5000 mg arjinin
  • %100 katıksızlık
  • Dağ çileği – Mango aroması
  • Palatinoz™ karbonhidratı

Arjinin hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

0 Yorum

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.