Teff Life SlimTeff Tohumlu Karışık Bitki Çayı 30 Adet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/07/2021

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺5.30

Kullanımı

Kaynak suya 1 paket ürünü ekledikten sonra, 10 dakika demlendirip posasıyla birlikte tüketebilirsiniz.

Detaylı Açıklama

Teff Tohumlu Karışık Bitki Çayı 30 Adet ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olmanın yolu Takviyelik üzerinden geçiyor. Her zaman uygun fiyatlar, hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemlerinin adresi olan Takviyelik, Teff Tohumlu Karışık Bitki Çayı ürününde de dikkat çekmeyi başarıyor.

Teff tohumlu çayın tek başına zayıflamaya yardımcı olmadığını bilmelisiniz. İçinde bulunan yararlı ve ödem attırıcı bitkiler sayesinde vücuttaki toksinlerin atılmasında önemli rol oynar. Yani bu çay, ödem atmanıza yardım eder. Ek olarak vücutta bulunan fazla yağın dışarıya atılması konusunda da önemli bir rolü bulunmaktadır. Bu ürün uzun süre tokluk hissi de oluşturmaktadır.

Teff Tohumlu Karışık Bitki Çayı 30 Adet Nedir?

Yıllık demet otu ismiyle de bilinen Teff bitkisi, protein, diyet lifi, vitamin ve mineral bakımından zengin bir bitkidir. Glutensiz yapısı ile öne çıkar. Teff  Karışık Bitki Çayı içerisinde, harici bamya çiçeği, biberiye, funda, yeşil kahve, sandalos sakızı, kitre zamkı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşil çay, kinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, lepidyum, macha, kiraz meyve sapı, limon otu ve açai özleri ihtiva eder. İçerisindeki teff tohumu diş ve kemik gelişimine katkı sağlamada, kansızlık sorunun giderilmesinde ve uzun süre tokluk hissinin oluşmasında yardımcı etki sağlar. Bu sayede kilo verme sürecinde yardımcı olur.

Bitki Çayı hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Teff Tohumlu Karışık Bitki Çayı Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.