İndirim!

VitabioticsOsteocare 90 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 02/02/2024
İndirimli

Kullanımı

11 yaş ve üzeri bireylere günde 2 tablet alınması önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Kalsiyum 800 mg
10%
Magnezyum 250 mg
10%
Çinko 10 mg
10%
D Vitamini 10 mcg
10%
Bakır 1000 mcg
10%
Bor 0,6 mg
10%
Selenyum 50 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Vitabiotics Osteocare 90 Tablet nedir?

Kalsiyum, magnezyum ve çinko ile içeriği kemik sağlığı için önemli bileşenleri içeren takviye edici gıdadır. İngiltere’nin 1 numaralı vitamin markası Vitabiotics tarafından üretilen, bilimsel olarak onaylanan içeriği ile Osteocare ürününün formülünü geliştirirler. İçeriğinde bulunan kalsiyum ve magnezyum, normal kemik sağlığının korunmasına ve gelişmesinde yardımcı olur.

Çinko, normal bağışıklık sistemine ve normal kemiklerin korunmasına katkı sağlar. 7 çeşit vitamin ve mineral içeriğine sahip, güçlü formüle edilen, Osteocare® Original, Kalsiyum ve kofaktörlerini bir arada formüle edilen ilk üründür. Vejetaryen kullanıma uygunluk göstermektedir. Glüten, laktoz, tuz ve maya içermeyen yapısı ile öne çıkar. Kemik sağlığınız için bir destek arıyorsanız, Takviyelik.com’da hızlı teslimat, birbirinden avantajlı fırsatlar ile bulabilirsiniz!

Önerilen Kullanım: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 tablet alınması tavsiye edilir.

 

Osteocare Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.