İndirim!

VoonkaVitamin B12 102 Tablet

69,90
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 01/12/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Voonka
  • Servis Miktarı: 1 Tablet
  • Servis Sayısı: 102
  • Servis Başı Fiyat: ₺0.69

Kullanımı

Gün içerisinde 1 defa 1 tablet olacak şekilde tüketilmelidir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 102 servis
Servis Miktarı 1 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
B12 Vitamini ( Siyanokobalamin ) 1000 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Voonka Vitamin B12 102 Tablet ürününü uygun bir fiyatla satın alarak vücudunuzun B12 ihtiyacını karşılamak istemez misiniz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Takviye edici gıda olan Voonka Vitamin B12 102 Tablet, metabolizmamız için önemli olan vitaminler arasındadır. Merkezi sinir sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasında rol almasının yanı sıra kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna da yardım eder. Ek olarak kilo kaybına yardım ettiği gibi saç ve cilt sağlığı açısından da önemlidir.

Voonka Vitamin B12 102 Tablet Nedir ?

Voonka markasının B12 takviyesi olarak ürettiği takviye edici gıda ürünüdür. B12 vücuttaki karbonhidratı ve yağı enerjiye çevirerek spor yaparken daha kondisyonlu çalışmanıza olanak sağlar, aynı zamanda kilo kaybına katkısı bulunmaktadır. B12 Saç, cilt ve tırnak sağlığı açısından önemli bir rol oynayan B12, sinir hücrelerini onarmaya destek sağlayabilir. Daha bir çok faydası bulunan B12 vitamini takviyesi, Voonka tarafından günlük ihtiyacınız karşılaması için üretilmiştir. Voonka firmasına ait Vitamin B12 ürünü bir takviye edici gıdadır. İlaç olarak kullanılmaz.

Voonka Vitamin B12 102 Tablet’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Tablet Forma Oluşu
  • Kaliteli Hammadde
  • Her Tablette Yüksek Oranda B12

Vitamin B12 hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

Vitamin B12 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.