İndirim!

WellcareExpera Bitkisel Şurup 150 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Wellcare
  • Servis Miktarı: 3 Ölçek/7.5 ml
  • Servis Sayısı: 20
  • Servis Başı Fiyat: ₺5.85

Kullanımı

4 - 10 yaş arasında ki çocuklar için; gün içerisinde 3 defa olmak üzere 2,5 ml tüketilmesi önerilir. 11 Yaş ve üzeri için ise günde 3 defa olmak üzere 5 ml tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 20 servis
Servis Miktarı 3 Ölçek (7.5 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Hatmi Çiçeği Kökü Ekstresi 240 mg
10%
Kekik Ekstresi 180 mg
10%
Propolis Ekstresi 67,5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Wellcare Expera Bitkisel Şurup 150 ml

İçeriği özel olarak formülize edilen Wellcare Expera ürünü bitkisel içeriğe sahip takviye edici gıdadır. Alkol, Şeker ve renklendirici içermemesi ile öne çıkar. 4 yaş ve üzeri kullanıma uygun bir takviyedir. İçeriğinde Hatmi çiçeği, propolis ve kekik ekstresi ihtiva eder. Bu bitkisel içeriği ile, öksürük şikayetlerini azaltmaya ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek sağlayabilir. Kutu içerisinde özel tasarlanan patentli kaşığı bulunmaktadır. Bu sayede; eksiksiz tam doz kullanımı pratikleştirir.  Sıvı forma sahip olması ile kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bitkisel ürünlerde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

 

Expera Bitkisel Şurup Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.