WellcareImmune 15 Efervesan Tablet

54,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/11/2024

Kullanımı

4 - 10 yaş arasında ki çocuklar için; gün içerisinde 1 Efervesan tablet tüketilmesi önerilir. 11 Yaş ve üzeri için ise günde 2 Efervesan tablet tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 100 mg
10%
Çinko 7,5 mg
10%
Afrika Sardunyası 30 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Wellcare Immune 15 Efervesan Tablet

İçeriği özel olarak formülize edilen Wellcare İmmune ürünü bitkisel içeriğe sahip takviye edici gıdadır. Alkol, Şeker ve renklendirici içermemesi ile öne çıkar. 4 yaş ve üzeri kullanıma uygun bir takviyedir. İçeriğinde Afrika SardunyasıÇinko ve C Vitamini ihtiva eder. Bu bitkisel içeriği ile soğuk algınlığı ve gribi hafif atlatılmasını ve  bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olabilr. Efervesan tablet olması ile pratik kullanıma sahiptir.

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bitkisel ürünlerde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Immune Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.