İndirim!

WellcareImmune Şurup 150 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Wellcare
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/15 ml
  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.50

Kullanımı

4 - 10 yaş arasında ki çocuklar için; gün içerisinde 3 defa olmak üzere 5 ml tüketilmesi önerilir. 11 Yaş ve üzeri için ise günde 3 defa olmak üzere 7,5 ml tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 10 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (15 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 100 mg
10%
Afrika Sardunyası 40 mg
10%
Propolis Ekstresi 136 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Wellcare Immune Şurup 150 ML

İçeriği özel olarak formülize edilen Wellcare İmmune ürünü bitkisel içeriğe sahip takviye edici gıdadır. Alkol, Şeker ve renklendirici içermemesi ile öne çıkar. 4 yaş ve üzeri kullanıma uygun bir takviyedir. İçeriğinde Afrika Sardunyasıpropolis ve C Vitamini ihtiva eder. Bu bitkisel içeriği ile,  soğuk algınlığı ve gribi hafif atlatılmasına ve  bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek sağlayabilir. Kutu içerisinde özel tasarlanan patentli kaşığı bulunmaktadır. Bu sayede; eksiksiz tam doz kullanımı pratikleştirir.  Sıvı forma sahip olması ile kolay bir kullanım sağlamaktadır.

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bitkisel ürünlerde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

 

Immune Şurup Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.