İndirim!

White GloProfessional Choice Diş Macunu Seti 100 ML

188,00
Miktar
Stok Mevcut
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

Dişlerinizi günde 2 kez düzenli olarak fırçalayın. Komple ağız bakımı için White Glo beyazlatıcı diş macunları, leke azaltıcı diş fırçası ve diş temizleyicileri ile kullanmanız tavsiye edilir.

Detaylı Açıklama

White Glo Professional Choice Diş Macunu Seti nedir?

White Glo Professional  ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz biliyor muydunuz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri gibi birçok şey sizleri bekliyor.

Diş üzerindeki sararlamaları yok etmeyi hedef alan White Glo Professional Choice diş minesine zarar vermeden soft bir şekilde dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur. Ayrıca Mikro Wax koruyucuya sahip olması ile yeni lekelerin oluşumunu engellemeye destek olur.  Ürün paketi içerisinde hediye olarak White Glo diş fırçası  bulunur. 

White Glo Professional Choice Diş Macunu İçerisinde Ne Bulunur?

Güçlü ve doğal bir içeriğe sahip olan White Glo Professional Choice Diş Macunu diş minenize zarar vermeden doğal beyazlığı sağlamaktadır. Ürünün içerisinde sodyum monofosfat, yüksek absorban özelliğinde aktif kömür ve mikro wax koruyucu bulunmaktadır. Ürünü hemen internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

White Glo Professional Choice Diş Macunu Anında Beyazlık Sağlıyor Mu?

Doğal bir içeriğe sahip olan White Glo Professional Choice Diş Macunu dişlerinizde mutlak beyazlığı sağlamaktadır. Her ne kadar anlık beyazlık sağlasa da düzenli kullanımın son derece önemli olduğunu da belirtmeliyiz. Ürününüz paket içerisinde hediyesi White Glo diş fırçası ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

White Glo Professional Choice Diş Macunu Değişim Hakkı Var Mı?

Takviyelik.com üzerinden satın alabileceğiniz diğer tüm ürünlerimiz gibi White Glo Professional Choice Diş Macunu ürününde de 15 gün değişim hakkınız bulunmaktadır. Firmamız canlı destek hizmeti ile anında iletişime geçerek gerekli konuda destek almanız da mümkündür.

Professional Choice Diş Macunu Seti Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.