İndirim!

Zade VitalMagnezyum Forte 20 Saşe

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/08/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 20
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.45

Kullanımı

11 yaş ve üzeri bireylere gün içerisinde 1 saşe ürünün 1 bardak su ya da meyve suyu içinde çözündürülerek tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 20 servis
Servis Miktarı 1 Saşe ( gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Magnezyum 250 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Zade Vital Magnezyum Forte 20 Saşe nedir?

18 Farklı kalite ve sistem sertifikasına sahip Zade Vital laboratuvarlarında ve GMP standartlarında üretilen Magnezyum Forte ürünü her servisinde 250 mg magnezyum içerir. Magnezyum ise; normal kemiklerin korunmasına, normal kas fonksiyonuna, normal enerji oluşum fonksiyonuna,  ve gün içerisinde oluşan yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkı sağlar. Hammadde olarak GIVOMAG kullanılmıştır ve gliserofosfat formunda üretimi sağlanmıştır.

Zade Vital Magnezyum Forte ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olarak spor sonrası ağrıları azaltmayı kim istemez ki? Bu eşsiz ürüne uygun fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Magnezyumun sinir ve kasların gevşemesinde önemli bir rol oynadığını hepimiz biliyoruz. Zade Vital Magnezyum Forte ürünü, spor sonrası ağrı çeken kişilere tavsiye edilir. Birçok etkisi ile bu benzersiz ürün Takviyelik farkı ile sizleri bekliyor.

Vitamin ve mineral destek ürünleri için siz de Takviyelik.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Magnezyum Forte Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.