İndirim!

Arı MucizesiApidemica Propolis Damla 30 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/12/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 60
  • Servis Başı Fiyat: ₺16.50

Kullanımı

11 yaş ve üzeri kişilerin günde 20'şer damladan 4 defa, 4-10 yaş arası çocukların günde 10'ar damladan 4 defa tüketmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 60 servis
Servis Miktarı 10 Ölçek (0.5 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Propolis Ekstresi 75 mg
10%
Çinko 1.2 mg
10%
D3 Vitamini 10 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Apimedica Propolis Damla 30 ML ürününde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Damla formda bir ürün olması ile birlikte oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Apimedica Propolis Damla 30 ML, propolis içeriği ile birlikte enfes bir lezzet vaat ediyor.

Apidemica Propolis Damla 30 ML Nedir?

10 damla olan 1 servisinde 75 mg propolis içeriğine sahip olan Apimedica Propolis Damla ürün sıvı formda takviye üründür. Analizleri ve üretimi Düzce Üniversitesinde gerçekleştirilmektedir.

Propolis, nebatların ( bitki ) yapraklarından dallarından ve tomurcuklarından arılar tarafından toplanan reçineli karışımdır. Propolis, yüzlerce farklı bileşenden oluşur ve bileşenleri elde edilen bitki kaynağına göre farklılık gösterir.

Her 10 damlasında 75 mg propolis içeriğine sahiptir.

ISO 2200 WCS, ISO9001 WCS Kalite yönetim sistemi belgelerine sahip tesislerde üretilen bu ürün sıvı formda olması ile pratik bir kullanım sağlar.

Propolis hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Apidemica Propolis Damla Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.