Bee'o UpPropolisli Şurup 160 ML

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 11/09/2023

Özellikleri

  • Marka: Bee'o Up
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/5 ml
  • Servis Sayısı: 32

Kullanımı

4-10 yaş arası çocuklar için, şişe kapağındaki ölçek ile günde 2 defa 5'er ml, 11 yaş ve üstü kişiler için şişe kapağındaki ölçek ile günde 2 defa 10'ar ml tüketmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 32 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saf Propolis 250 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Bee’o Up Propolisli Şurup 160 ML nedir?

İçeriğinin %60’ı saf portakal suyu, %35’i ham bal ve %5’i saf propolistir. Ulusal ve uluslararası aldığı 30 ödül ve FDA onayı ile, %100 saf ve temiz içeriğe sahip olduğunu ispatlamış olan Bee’o Up markası arıcılık konusunda ismini Türkiye’de duyurmuştur. Ayrıca İçerikleri, iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği ” Sözleşmeli Arıcılık Modeli” ile üretilir.

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bee’o Up Propolisli Şurup 160 ML ürününde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Sıvı formda bir ürün olması ile birlikte oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Bee’o Up Propolisli Şurup 160 ML, Ham Balla tatlandırılan içeriği ile birlikte enfes bir lezzet vaat ediyor. Takviye edici bir ürün olan Bee’o Up Propolisli Şurup 160 ML , %100 doğal içeriği ile sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Bee’o Up Propolisli Şurup 160 ML öne çıkan özellikleri nelerdir?

  • Ham Balla tatlandırılmış olması
  • FDA onaylı içerik
  • İçeriğinin %100’ünün saf olması
  • ISO 22000, GMP, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahip tesislerde üretilmesi

Propolisli Şurup Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.