İndirim!

MeridolParadont Expert 75 ML

59,00
Miktar
Stok Mevcut
İndirimli

Özellikleri

Detaylı Açıklama

Meridol® Paradont Expert Diş Macunu 75 ML Nedir?

Meridol Diş Macunu; diş eti sorunlarıyla mücadele etmeye yardımcı olan içeriği güçlü bir diş macunudur. Meridol Diş Macunu yalnızca diş eti problemlerinin etkileriyle değil doğrudan nedenleriyle de mücadele eder. Diş eti ve diş sağlığının son derece önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Bu ürün aynı zamanda diş plağı oluşumunu ve birikimini önleyici faktöre de sahiptir. Çürümeye karşı sağladığı direkt koruma Meridol diş macunu 75 Ml ürünün sıklıkla tercih edilmesine yardımcı olmaktadır. Siz de Takviyelik.com içerisinde diğer ürünler kategorimizi inceleyerek diş bakım ürünlerine sahip olabilmeniz mümkündür.

Meridol Paratond Expert Diş Macunu’un Öne Çıkan Özellikleri

  • Diş plağı oluşumunu ve birikimini önleyecek formüle sahiptir.
  • Çürümeye karşı doğrudan koruma sağlayan içerik
  • Diş eti problemlerini önleyen içerik

*Meridol diş macunu ürününe kıyasla Meridol Parodont Expert daha fazla yüksek yoğunluklu aktif bileşen içeriğine sahiptir.

Diş Macunu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Meridol Parodont Expert Ne İçin Kullanılır?

Güçlü içeriği ile diş bakım ürünlerinden biri olan Meridol Parodont Expert diş macunu diş etlerinin ve diş sağlığının korunması amacı ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda çürüklere karşı etkili olan bu diş macunu dişteki tortuları da ortadan kaldırmaktadır.

Meridol Parodont Expert Çocuklar Tarafından Kullanılabilir Mi?

Yalnızca yetişkinlerde değil çocuklarda da kullanılabilen Meridol Parodont Expert diş macunu son derece güçlü bir içeriğe sahiptir. 6 yaş ve küçük çocuklar için kullanım esnasında bezelye büyüklüğünde sıkılması uygun görülmektedir.

Meridol Parodont Expert İçeriğinde Ne Bulunur?

Meridol Parodont Expert diş macununu diğer macunlardan ayıran en temel özelliği içerdiği güçlü bileşenlerdir. Amin florür ve stanöz florürün meydana getirdiği benzersiz kombinasyon sayesinde diş etlerinizin korunması, dişte tortu ve plak oluşumunun engellenmesi ve çürüklerin giderilmesi sağlanmaktadır.

Paradont Expert Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.