İndirim!

NBLProbiotic Optima 30 Çiğnenebilir Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 10/10/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: NBL
  • Servis Miktarı: 2 Tablet
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺5.27

Kullanımı

Çiğnenebilir formda üretilen tabletlerden, gün içerisinde sabah 1 tablet, akşam 1 tablet olmak üzere yemekler ile birlikte tüketim sağlayabilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 30 mg
10%
Toplam Probiyotik Mikroorganizma 3 Milyar KOB
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

NBL Probiotic Optima Nedir?

İçerdiği probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemini düzenlemekte ve bağışıklık sistemini önemli ölçüde desteklemektedir. Bunun yanı sıra içerdiği C vitamini sayesinde mide rahatsızlıkları ve sindirim sistemindeki bozuklukları da gidermektedir. Aktif bakteri ve lif içeriği ile hemen her yaşa ve ihtiyaca yönelik olarak kullanılabilmektedir. İndirim fırsatlarından yararlanarak bu ürünü sitemizden sipariş verebilirsiniz.

NBL Probiotic Optima 30 Çiğneme tablet de dahil olmak üzere tüm ürünlerimiz %100 orijinaldir. Siparişinizden kısa bir süre sonra özenle paketlenen ürününüz tarafınıza gönderilmektedir. Takviyelik ek gıdalar ve sağlık ürünleri için Takviyelik.com’u ziyaret edebilirsiniz!

NBL Probiyotik Optima 30 Çiğneme Tablet öne çıkan özellikleri

  • C vitamin desteği
  • Probiyotik ve prebiyotik ( İnüllin) destek

NBL Probiotic Optima ne işe yarar?

Etken içeriği ile, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabilir. Probiyotik bakterilerin vücudumuzdaki eksikliği halinde kabızlık, ishal, şişkinlik, reflü, kronik yorgunluk ve depresyon gibi başlıca problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple de NBL Probiotic Optima ürününün kullanımı son derece önemlidir.

NBL Probiotic Optima 30 Tablet nasıl kullanılır?

Çiğnenebilir formda üretilen tabletlerden, gün içerisinde sabah 1 tablet, akşam 1 tablet olmak üzere yemekler ile birlikte tüketebilirsiniz. Yemek seçimlerinin su, süt, meyve suyu ya da yoğurt olarak belirlenmesi sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında doktorunuzun farklı bir önerisi var ise lütfen doktorunuzun belirttiği şekilde tüketim sağlayınız.

NBL Probiotic Optima içeriğinde neler bulunur?

Her bir tablettinde; 3 mg Laktobacillius acidophilus, 4.5 mg bifidobakterium lactis, 11.25 mg enterococcus faecium, 4.5 mg Lactobacillius plantarum, 4.5 mg streptococcus thermophilus, 225 mg fruktooligosakkarit (tatlandırıcı), 15 mg c vitamini ihtiva eder.

Probiotic Optima Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.