İndirim!

Zade VitalProbiyotik Easy 15 Kapsül

59,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/10/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 15
  • Servis Başı Fiyat: ₺3.93

Kullanımı

11 yaş ve üzerindeki bireyler için gün içerisinde 2 kapsül tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 15 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saccharomyces Cerevisiae (CNCM I-3856) 10,0 Milyar KOB
10%
Hindiba Kökü Lifi 270 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Zade Vital Probiyotik Easy 

Erkek ve kadınlarda rahatlıkla kulalnılabilen Glutensiz soya içermeyen sindirim bağışıklık sistemini destekleyen Zade vital probiyotik bağışıklık sisteminizi destekler BB-12 ve LA-5 olmak üzere iki tür probiyotik içermektedir. Hindiba kök ekstre lifi içerir. İçerisinde bulunan probiyotik mikroorganizmalar ile, sindirim sistemini düzenleyebilir, bağışıklık sistemini destekleyebilir. Ayrıca Prebiyotik (inülin) içeriğiyle, Vegan ve vejetaryen kullanıma uygun bir ürün olup Vcaps kapsüllere sahiptir. Bu sayede yüksek koruma sağlayıp aside karşı dayanıklıdır. Zade vital probiyotik easy 11 yaş ve üzeri bireylerin kullanımına uygundur.

Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve orijinal ambalajında saklayınız. 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Probiyotik Easy Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.