İndirim!

Nondo VitaminMagnesium Citrate 60 Tablet / 300 Mg

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺3.93

Kullanımı

Günde 2 defa olmak üzere, bol su ile 1 kapsül ürünü tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Magnezyum Sitrat 2644 mg
10%
Magnezyum Bileşenleri 300 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Magnesium Citrate 300 Mg 60 Tablet Nedir?

Her tabletinde 300 mg Magnezyum içeriğine sahip olan Nondo Magnezyum Sitrat ürünü, enerji oluşumunu ve metabolizmayı destekler. Kas gelişimine, kas ağrılarının minimum seviyeye inebilmesine yardımcı olur. Protein sentezini, kemik sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve elektrolit dengesine katkıda bulunur.

Buna ek olarak Gluten veya şeker içermeyen bu ürünün son derece sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların ilk tercihi olan bu ürün hemen sitemizden satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat garantisi ve kaçırılmayacak indirim fırsatları ile tarafınıza teslim edilen ürün son derece avantajlıdır. Vitaminler içerisinde değerli bir yere sahip olan Nondo Magnesium Citrate Takviyelik.com’da sizlerle!

Nondo Magnesium Citrate 300 Mg 60 Tablet’in öne çıkan özellikleri:

  • Her tablette 300 mg magnezyum içeriği
  • Gluten ve şeker içermez
  • 60 kapsül içermesi

Nondo Magnesium Citrate nasıl kullanılır?

60 tablete sahip olan Nondo Magnesium Citrate takviyeliğin bol su ile günde iki kez birer kapsül şeklinde tüketilmesi önerilir.

Nondo Magnesium Citrate içeriğinde neler bulunur?

Kas ağrılarını minimize ederken yorgunluğu azaltan Nondo Magnesium Citrate’in içeriğinde 300 mg Magnezyum Bileşenleri ve 2644 mg Magnezyum Sitrat bulunur.

Nondo Magnesium Citrate ne için kullanılır?

Nondo Magnesium Citrate, içeriğindeki magnezyum nitrat ve magnezyum bileşenleri ile elektrolit dengesine yardımcı olmasının yanında yorgunluğun azaltılması, kas ağrılarının minimize edilmesi ve kemik sağlığının desteklenmesi için kullanılır.

Magnesium Citrate Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.