İndirim!

OrzaxOcean Extramag 60 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2025
İndirimli

Kullanımı

11 yaş ve üstü yetişkinlerin kullanımı için uygun olmakla birlikte her gün 1 defa tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Magnezyum 200 mg
10%
Magnezyum Sitrat 100 mg
10%
Magnezyum Glisinat 50 mg
10%
Magnezyum Malat 50 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Ocean Extramag 60 tablet ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olarak spor sonrası ağrıları azaltmayı kim istemez ki? Bu eşsiz ürüne uygun fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Magnezyumun sinir ve kasların gevşemesinde önemli bir rol oynadığını hepimiz biliyoruz. Ocean Extramag ürünü, spor sonrası ağrı çeken kişilere tavsiye edilir. Birçok etkisi ile bu benzersiz ürün Takviyelik farkı ile sizleri bekliyor.

Koruyucu içermeyen formu ile birlikte spor sonrası ve günlük tempo yorgunluklarından kurtulmak için Ocean Extramag 60 tablet! Vitamin ve mineral destek ürünleri için siz de Takviyelik.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Ocean Extramag 60 Tablet Nedir ?

Magnezyum kasların ve sinirlerin gevşemesine yardımcı olur ve spor sonrası ağrı çeken kişilere önerilmektedir. 200 mg magnezyum içeriğine sahiptir. Bilimsel araştırmalar, magnezyumun kas ve sinirleri gevşeterek rahatlatıcı etkisi olduğunu öne sürmüştür. Ayrıca sinir sisteminin sakinleşmesini ve rahatlamasını da sağlamaktadır. Kutu içerisinde 60 servis bulunmaktadır. Size hem spor sonrası hem de günlük tempo yorgunluklarını gidermeye destek olur.

Ocean Extramag 60 Tablet’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Güçlü içerik
  • Tablet formda oluşu
  • Koruyucu içermemesi

Ocean Extramag 60 Tablet Nasıl Kullanılır?

Orzax yetişkinlerin kullanımı için uygun olmakla birlikte her gün 1 defa tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Ocean Extramag Ne İçin Kullanılır?

Yorgunluk, sinirsel destek ve enerji giderimi gibi tüm faktörlere destek olarak kullanılan Naturalnest güçlü içeriği sayesinde özellikle sporcular tarafından tercih edilmektedir. Yoğun egzersizler sonrasında hızlı bir dinlenme süreci için bu takviye edici gıdadan faydalanabilirsiniz.

Ocean Extramag 60 Tablet İçeriğinde Ne Bulunuyor?

Son derece güçlü bir içeriğe sahip olan Ocean Extramag içerisinde ağırlıklı olarak magnezyum malat ve magnezyum sitrat ve magnezyum glisinat bulunmaktadır.

Ocean Extramag Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.