İndirim!

OrzaxOcean Omega 3 Balık Yağı Şurup 150 ML

119,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 31/01/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Orzax
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/5 ml
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺3.97

Kullanımı

Gün içerisinde 1 ölçü ( 5 ml ) tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Omega 3 1480 mg
10%
EPA 740 mg
10%
DHA 470 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Vücudumuzu Omega 3, EPA (Eikozapentaenoik Asit) ve DHA (Dokozahekzaenoik Asit) yönünden takviye eden Ocean Omega 3 Balık Yağı Şurup, yalnızca yetişkinler değil çocuklarda da kullanılabilir ve diğer birçok takviye besinin aksine karışık meyve aroması seçenekleriyle lezzet beklentilerini de karşılamayı başarır.

Çocuklarda sık rastlanan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun giderilmesinden yetişkinlerde damar sertleşmesinin önlenmesi, kolesterolün dengelenmesi ve hamilelikte düşük riskinin azaltılması gibi birçok pozitif fizyolojik ve psikolojik etkiye sahip olan balık yağını hızlı ve güvenilir teslimat garantisi, ücretsiz kargo fırsatı ve benzersiz fiyat avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Vitaminlerden amino asitlere, kreatinden protein tozuna vücudumuzu takviye edecek binlerce gıdanın yer aldığı Takviyelik’de diğer tüm gıdalar gibi Ocean Omega 3 Balık Yağı Şurup da bakanlık tarafından onaylı olup % 100 orijinaldir ve kalite sertifikasyon belgelerine sahiptir.

Ocean Omega 3 Balık Yağı Şurup Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.