İndirim!

OrzaxOcean Smart Gummies Defence 64 Çiğnenebilir Tablet

159,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/08/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Orzax
  • Servis Miktarı: 2 Tablet
  • Servis Sayısı: 32
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.94

Kullanımı

4-10 yaş arasındaki çocukları için, 2 tablet tüketmesi önerilir. 11 yaş ve üzeri kişiler için (yetişkinler dahil) gün içerisinde 3 tablet tüketmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 32 servis
Servis Miktarı 2 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 80 mg
10%
D3 Vitamini 10 mcg
10%
Çinko 7,5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

İçerisinde demirin bağırsaklarda emilimini artıran ve kronik hastalıklara yakalanma riskini azaltan C vitamini (askorbik asit); diyabet ve kanseri önleme etkisine sahip D3 vitamini ve cilt sağlığını korurken doku yenilenmesini hızlandıran çinko bulunan Ocean Smart Gummies Defence, 4 yaş ve üzeri çocuklar için özel formüle edilmesinin yanında yetişkinlerin kullanımı için de uygundur. 

Çiğnenebilir tablet formunda olan Ocean Smart Gummies Defence, diğer birçok takviyelik gıdanın aksine oldukça lezzetli bir limon ve portakal aromasına sahiptir ve besleyici yönünün yanında lezzeti ile de ön plana çıkar.

Siz de vücudunuzu C, D3 ve Çinko yönünden takviye etmek istiyorsanız yalnızca bakanlık onaylı sertifikaya sahip % 100 orijinal ürünlerin yer aldığı Takviyelik’in ücretsiz kargo fırsatı, güvenilir teslimat garantisi ve avantajlı fiyatlarından hemen yararlanabilirsiniz ! 

Ocean Smart Gummies Defence Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.