SSN NutritionOatking Oat Damla Çikolatalı 400 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 01/12/2022

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 8
  • Servis Başı Fiyat: ₺2.75

Kullanımı

1 şase SSN Oatking Oat Damla Çikolatalı ürününü sabah kahvaltıda, ara öğünlerde, spor öncesi veya sonrasında tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 8 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (50 gr)
1 Servis için Besin Profili
371 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
8%
Doymuş Yağ 2,8 gr
17%
Karbonhidrat 61 gr
Şeker 4 gr
Protein 16 gr
10%
Tuz 0 gr
10%
Potasyum 18,83 mg
10%
Kalsiyum 7 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

SSN Oatking Oat Damla Çikolata

Birçok insan çikolatanın doğal olarak “enerji, yağ, şeker” olduğunu düşünür, herkesin bildiği gibi çikolata ayrıca magnezyum, bakır, demir, çinko gibi eser elementler açısından da zengindir ve emilim oranı daha yüksektir. Bu, çikolata yiyen birçok insanda eser element eksikliğinin nadiren görülmesinin nedenidir.

İnsanlar çikolata yemekten kilo alacaklarından, şeker hastalığına yakalanacaklarından, diş çürüklerinden vb. endişe duyuyorlar. Aslında bu bir yanlış anlaşılma.
Çikolatanın yağ içeriği diğer gıdalara göre çok daha yüksek olmasına rağmen çikolatanın içerdiği kakao yağı, insanları şişmanlatmayan doymamış bir yağ asididir.

En iyi kakaoyu 24 çeşit kepekli tahılın bir araya gelmesiyle seçen çikolata aromalı OatKing, düşük şeker içeriğiyle size tadından sonra damağınızda kalan enfes bir lezzet sunuyor.
Ayrıca kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko ve bakır dahil olmak üzere iyi beslenme için gerekli olan çeşitli mineralleri içerir. Bu minerallerin her biri büyüme, kemik oluşumu, metabolizma ve kandaki oksijenin taşınması gibi birçok biyolojik işlevde önemli rol oynar. Her 100 gram OatKing oat damla Çikolata 75.3 gram karbonhidrat, yaklaşık 8.8 gram yağ ve yaklaşık 12 gram protein içerir ve ayrıca Magnezyum, Çinko, C Vitamini, Demir ve Kalsiyum içerir.

Çikolata yemek, ishali hafifletmeye, kalp problemini iyileştirmeye, stresi ve soğuk algınlığını hafifletmeye yardımcı olabilir ve felci iyileştirir ve kan basıncını düşürür ayrıca ;

  1. Fiziksel Gücü ve Dayanıklılığı Artırın
  2. Öğrenmeye Katkı Sağlamak
  3. Kemiklerin Güçlendirilmesi
  4. Bağışıklığı Güçlendirin
  5. Büyüme gelişiminde katkı sağlar.

Oatking Oat Damla Çikolatalı Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.