İndirim!

VoonkaCollagen Beauty Gummies 30 Çiğnenebilir Form

StokTükendi
İndirimli

Kullanımı

11 yaş ve üzerinde ki bireylerin gün içerisinde 1 adet çiğnenebilir form tüketmeleri önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Hidrolize Kolajen 775 mg
10%
İnulin 775 mg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 10 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Voonka Collagen Beauty Gummies 30 Adet

Collagen Beauty Gummies,  çiğneme tablet formu ile kullanımınıza sunulmuştur. Zengin ve kompleks içeriğe sahiptir. Ürünün her bir çiğneme tabletinde 775 mg hidrolize kolajen775 mg inülin bunun yanında 10 mg c vitamini ihtiva eder. Ürün içeriğinde bulunan c vitamini; diş ve diş etlerinin, cildin, kemiklerin, kıkırdakların ve kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan kollajen oluşumuna destek sağlar.

Kolajen oluşumu veya kollajen içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz eğer Wikipedia üzerinden daha ayrıntılı bilgi öğrenebilirsiniz.

Hem %100 orijinal hem de faturalı ürünleri; Her zaman avantajlı fiyatlar ile kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik; Kolajen ürünlerinde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne; bütçe dostu fiyatlar, hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

  • Hidrolize  kolajen içeriği
  • 775 Mg kolajen
  • İnülin içeriği
  • Çiğnenebilen form ile pratik kullanıma sahip.

Collagen Beauty Gummies Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.