İndirim!

White GloCoffee & Tea Drinkers Formula Whitening Diş Macunu Seti 100 ML

188,00
Miktar
Stok Mevcut
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

Dişlerinizi günde 2 kez düzenli olarak fırçalayın. Komple ağız bakımı için White Glo beyazlatıcı diş macunları, leke azaltıcı diş fırçası ve diş temizleyicileri ile kullanmanız tavsiye edilir.

Detaylı Açıklama

White Glo Coffee & Tea Beyazlatıcı Diş Macunu Seti nedir?

White Glo Coffee and Tea ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz biliyor muydunuz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri gibi birçok şey sizleri bekliyor.

Çay ve kahve kullanan kişiler için özel formülize edilen White Glo Smokers Formula diş minesine zarar vermeden soft bir şekilde dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur. Diş üzerindeki sararlamaları yok etmeyi hedef alan White Glo Coffee & Tea sararma ve lekeleri yok etmeye ve Mikro Wax koruyucuya sahip olması ile yeni lekelerin oluşumunu engellemeye destek olur.  İçeriğe destek olarak kuşburnu yağı eklenmiştir, bu sayede diş ve diş etlerini güçlendirmeye fayda sağlar. Ürün paketi içerisinde hediye olarak White Glo diş fırçası ve White Glo esnek kürdan bulunur. 

Coffee & Tea Drinkers Formula Whitening Diş Macunu Seti Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.