İndirim!

T-BrushÇilek Aromalı Diş Macunu Tableti – Florürlü 90 Tablet

139,00
Miktar
Stok Mevcut
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

İlk olarak 1 adet efervesan tableti ağzınıza alın ve sonrasında dişlerle parçalayın. Doğal köpüklenme başladıktan sonra en az 2 dakika boyunca dişlerinizi fırçalayınız. Sonrasında sonrasında ağızı su ile çalkalamayı unutmayınız.

Detaylı Açıklama

T-Brush Çilek Aromalı Diş Macunu Tableti – Florürlü 90 Tablet nedir?

T-Brush Çilek Aromalı Diş Macunu Tableti – Florürlü ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz biliyor muydunuz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri gibi birçok şey sizleri bekliyor.

Tamamen doğal ve yüksek kaliteli formülasyona sahip olan T-Brush Efervesan Diş Macunu Tabletleri, efervesan formda olmasıyla, çok pratik, taşınabilir, hijyenik kullanım sağlar. Ayrıca efervesan tablet olmasıyla her seferinde aynı miktarda  ve ihtiyaç duyulan kadar kullanım sağlanır. 6 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiş olan çilek aromalı diş macunu tabletleri, çocuklarınızın diş fırçalama alışkanlığı edinmesine destek olur.  T-Brush markası “Bu işte doğallık var” Sloganı ile, doğaya, hayvanlara ve insan sağlığını koruyan adımlar atarak yollarında ilerlerler. Efervesan tabletler, doğa dostu cam şişeler içerisinde muhafaza edilir ve kullanılan kutular %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilir.

Çilek Aromalı Diş Macunu Tableti - Florürlü Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.