İndirim!

Zade VitalD3 Vitamini Oral Damla 15 ML

49,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/11/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Zade Vital
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/0.06 ml
  • Servis Sayısı: 250
  • Servis Başı Fiyat: ₺0.20

Kullanımı

Yetişkin bireyler için gün içerisinde 2 - 8 damla kullanılması önerilir. 4-10 yaş grubundaki çocuklar için ise gün içerisinde 2 - 5 damla kullanılması tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 250 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (0.06 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
D3 Vitamini 5 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Zade Vital D3 Vitamini Oral Damla 15 ML ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olmanın yolu Takviyelik.com sitesinden geçiyor. Bu eşsiz ürüne hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilir ve kaliteli bir online alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Takviye edici bir gıda olarak karşımıza çıkan Zade Vital D3 Vitamini Oral Damla 15 ML ürünü, bağışıklık sisteminin korunmasında rol almaktadır. Ek olarak, kemik, diş ve kas fonksiyonlarının korunmasına da yardım etmektedir. Bu eşsiz ürüne uygun fiyatlarla sahip olmanın yolu Takviyelik.com!

Zade Vital D3 Vitamini 15 ML Oral Damla Nedir?

D vitamin grubu içerisinde bulunan 2 farklı vitamin türünden biri olan D3 vitamini içeren bir gıda takviyesidir. Zade Vital D3 Vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna yardımcı olabilir, normal kemik ve dişlerin korunmasına, ayrıca normal kas fonksiyonunun korunmasına yardımcı olabilir.

15 ml cam şişe içerisinde 50.000 IU D3 vitamini ihtiva eder. Hijyenik paketleme konusuna önem gösteren Zade Vital markası, 17 farklı kalite yönetim sistemi ve sertifikasına sahip tesislerinde üretimi sağlanır.

Zade Vital D3 Vitamini 15 ML Oral Damla öne çıkan özellikleri

  • Damla kullanımı sayesinde basit tüketim
  • Cam şişe ambalajı
  • Yüksek servis sayısına sahip olması
  • 1 damla içerisinde 5 mcg D3 vitamini içeriği

D Vitamini hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

D3 Vitamini Oral Damla Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.