İndirim!

Uniq2goChocodark Bar 50 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Uniq2go
  • Servis Miktarı: 1 Paket/50 gr
  • Servis Sayısı: 1
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.00

Kullanımı

İsteğinize göre gün içerisinde 1-3 bar tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 1 servis
Servis Miktarı 1 Paket (50 gr)
1 Servis için Besin Profili
183 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 6.1 gr
8%
Doymuş Yağ 3.85 gr
19%
Sodyum 0.2 mg
17%
Karbonhidrat 19 gr
Protein 10 gr
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Uniq2go Chocodark Bar 50 Gram ürününe Takviyelik ayrıcalığıyla uygun fiyatlarla ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleriyle bu eşsiz ürün sizleri bekliyor. Yüzde yüz doğal üretilen bu ürün doğal atıştırmalık sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Uniq2go Chocodark Bar 50 Gram ürünü, yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker ve GDO içermeyen bir atıştırmalık olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek protein ve lif içermesi ile de dikkat çeken bu ürün, düşük kalorilidir. Kakao parçacıkları ve bademin eşsiz birlikteliğinden oluşan ve damaklarda benzersiz bir lezzet bırakan Uniq2go Chocodark Bar sizleri bekliyor.

Uniq2go Chocodark Bar 50 Gr Nedir?

Amaçları, her fırsatta tüketilebilen, sağlıklı ve doğal atıştırmalık üretmek olan Uniq2go 2013 yıllarının başında Türkiye’de kurulmuş bir firmadır. %100 doğal üretilen bu atıştırmalıklar, aynı zamanda hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker, GDO içermeyen atıştırmalıklardır. Aynı zamanda yüksek protein ve lif içermesi ile öne çıkan ürünleri mevcuttur.

Uniq2go Chocodark her bir bar içerisinde 10 g protein ve 7 g lif içerir. Whey proteini kullanılarak üretilmiştir. Düşük kalori oranı ile öne çıkan Uniq2go Chocodark kakao parçacıkları ve badem aroması ile çok lezzetli bir tada sahiptir. Gün içerisinde öğün aralarında atıştırmalık olarak kullanılabilir. Uniq2go Chocodark Bar içerisindeki şeker, tamamen doğal hurmadan elde edilen katkısız şeker içeriğidir.

İçerisindeki lif ve protein ile , performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

Protein Bar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

Chocodark Bar Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.