İndirim!

Uniq2goChocofit Mini Bar 25 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/07/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Uniq2go
  • Servis Miktarı: 1 Paket/25 gr
  • Servis Sayısı: 1
  • Servis Başı Fiyat: ₺6.00

Kullanımı

İsteğinize göre gün içerisinde 1-3 bar tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 1 servis
Servis Miktarı 1 Paket (25 gr)
1 Servis için Besin Profili
79 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 0.7 gr
8%
Doymuş Yağ 0.5 gr
17%
Karbonhidrat 11.5 gr
Şeker 8.6 gr
Protein 5.3 gr
10%
Tuz 10 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Uniq2go Chocofit Mini Bar 25 Gr Nedir?

Amaçları, her fırsatta tüketilebilen, sağlıklı ve doğal atıştırmalık üretmek olan Uniq2go 2013 yıllarının başında Türkiye’de kurulmuş bir firmadır. %100 doğal üretilen bu atıştırmalıklar, aynı zamanda hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker, GDO içermeyen atıştırmalıklardır. Aynı zamanda yüksek protein ve lif içermesi ile öne çıkan ürünleri mevcuttur.

Uniq2go Chocofit Mini Bar her bir paket içerisinde zengin ve doğal içeriğe sahip sağlıklı atıştırmalıklardır. Süt proteini konsantresi, Hindistan cevizi aroması, kakao tozu, kahve aroması kullanılarak üretilmiştir. Düşük kalori oranı ile öne çıkan Uniq2go markasına ait bu ürün doğal meyve parçacıkları ile çok lezzetli bir tada sahiptir. Gün içerisinde öğün aralarında atıştırmalık olarak kullanılabilir. İçerisindeki şeker, tamamen doğal hurmadan elde edilen katkısız şeker içeriğidir.

İçerinde bulundurduğu 5300 mg protein ve 3200 mg lif ile günlük lif ve protein ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. İçerisindeki lif ve protein ile , performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlayabilir.

Chocofit Mini Bar Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.