İndirim!

Uniq2goChocolight Protein Midi Bar 16 Adet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/11/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Uniq2go
  • Servis Miktarı: 1 Paket/40 gr
  • Servis Sayısı: 16
  • Servis Başı Fiyat: ₺7.44

Kullanımı

İsteğinize göre gün içerisinde 1-3 bar tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 16 servis
Servis Miktarı 1 Paket (40 gr)
1 Servis için Besin Profili
163 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 1.4 gr
8%
Doymuş Yağ 0.1 gr
17%
Karbonhidrat 24.7 gr
Şeker 18.8 gr
Protein 7.8 gr
10%
Tuz 250 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Takviyelik.com olarak birçok üründe olduğu gibi Uniq2go Chocolight Protein Bar 40 Gr 16 Adet ürününde sizlere avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyoruz. Uygun fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisiyle çalışarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yüzde yüz doğal olarak üretilen Uniq2go Chocolight Protein Bar 50 Gr 16 Adet, içerisinde hiçbir şekilde yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker ve GDO bulundurmamaktadır. Yüksek protein ve lif içermesi ile birlikte birçok kişinin tercihi olan bu eşsiz ürüne Takviyelik ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Uniq2go Chocolight Protein Bar 40 Gr Nedir?

Amaçları, her fırsatta tüketilebilen, sağlıklı ve doğal atıştırmalık üretmek olan Uniq2go 2013 yıllarının başında Türkiye’de kurulmuş bir firmadır. %100 doğal üretilen bu atıştırmalıklar, aynı zamanda hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker, GDO içermeyen atıştırmalıklardır. Aynı zamanda yüksek protein ve lif içermesi ile öne çıkan ürünleri mevcuttur.

Uniq2go markasına ait bu ürün her bir paket içerisinde 7,8 g protein ve 6,4 g lif içerir. Whey proteini kullanılarak üretilmiştir. Düşük kalori oranı ile öne çıkar ve portakal ve çikolata birleşimi ile çok lezzetli bir tada sahiptir. Gün içerisinde öğün aralarında atıştırmalık olarak kullanılabilir. Uniq2go Chocolight Protein Bar içerisindeki şeker, tamamen doğal hurmadan elde edilen katkısız şeker içeriğidir. Lezzetli portakal ve çikolata aroması ile lezzetli bir atıştırmalıktır.

içerinde bulundurduğu 9800 mg protein ve 6400 mg lif ile günlük lif ve protein ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. İçerisindeki lif ve protein ile , performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

 

Protein Bar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Chocolight Protein Midi Bar Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.