İndirim!

Uniq2goPower Bar 16 Adet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 20/09/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Uniq2go
  • Servis Miktarı: 1 Paket/38 gr
  • Servis Sayısı: 16
  • Servis Başı Fiyat: ₺7.44

Kullanımı

İsteğinize göre gün içerisinde 1-3 bar tüketebilirsiniz

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 16 servis
Servis Miktarı 1 Paket (38 gr)
1 Servis için Besin Profili
157 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 1.3 gr
8%
Doymuş Yağ 1.55 gr
19%
Sodyum 0.15 mg
17%
Karbonhidrat 24.65 gr
Protein 14 gr
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Uniq2go Power Bar 45 Gr Nedir?

Amaçları, her fırsatta tüketilebilen, sağlıklı ve doğal atıştırmalık üretmek olan Uniq2go 2013 yıllarının başında Türkiye’de kurulmuş bir firmadır. %100 doğal üretilen bu atıştırmalıklar, aynı zamanda hiçbir yapay tatlandırıcı, koruyucu, ilave şeker, GDO içermeyen atıştırmalıklardır. Aynı zamanda yüksek protein ve lif içermesi ile öne çıkan ürünleri mevcuttur.

Sağlıklı atıştırmalık olan Uniq2go Power Bar her bir barda 13,6 gr Whey Protein içeriğine sahiptir. Düşük kalori miktarına sahip olup doğal şeker içerir ( Hurmadan elde edilen doğal ve katkısız şeker). Gün içerisinde normal öğünlerinize protein takviyesi olarak kullanabilir ya da öğün arası atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Enfes çikolata ve bademin birleşimiyle lezzetli bir tada sahiptir.

Her bir barında 13.000 mg protein bulunduran Uniq2go Power Bar 45 Gr günlük protein ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. Protein, performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

Protein Bar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Power Bar Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.