Sağlık

meditasyon-mindfulness-nedir-blog-gorseli

Mindfulness Nedir?

Kişisel gelişim ve özgüven artışına yardımcı olan Mindfulness, duyguların dengeli ve öz farkındalık içerisinde hayata devam edebilmenin kilit yöntemi olarak ele alınır. Gelin birlikte inceleyelim.

kivircik-sacli-gulen-kadin-blog-ana-gorsel

5 Adımda Kıvırcık Saç Bakımı

Düz saçlı bir kişinin saçlarına dikkat etmesi gerekmediği inancı, kıvırcık saçlı insanlar arasında yaygın bir yanılgıdır. Kıvırcık saçlara sahip olmak, uygun şekilde bakıldığında çiçek açan bir bitkiye sahip olmakla karşılaştırılabilir. Şimdi 5 adımda kıvırcık saç bakımı nasıl yapılır, birlikte öğrenelim!

koenzim-q10-blog-gorseli

Koenzim Nedir? Koenzim Q10 Faydaları Nelerdir?

Size daha net ve doğru Koenzim Q10 bilgisi verebilmek için bu yazımızda Koenzim Q10’un ne olduğunu, ne işe yaradığını ve eksikliğinde neler ortaya çıktığını ele alacağız.

yorgunluga-ne-iyi-gelir-blog-ana-gorsel

Yorgunluğa Ne İyi Gelir?

Devamlı yorgunluğunuzun nedeni kansızlık ya da depresyon olabilir. Yorgunluğa eşlik eden başka hastalıklarınız var ise bir uzmana başvurmaktan çekinmeyin. Çünkü çoğu zaman göz ardı edilen yorgunluk, ciddi bir hastalığın belirtisi olabilmektedir. Daha Ayrıntılı bilgi için yazımıza tıklayınız!

cinko-nedir-eksikligi-nelerdir-blog-gorseli

Çinko Nedir? Çinko Ne İşe Yarar?

Bağışıklık sistemini destekleyen güçlü bir antioksidan olan çinko hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı detaylı olarak okuyabilirsiniz.

folik-asit-nedir-ne-ise-yarar-blog-ana-gorseli

Folik Asit Nedir, Ne İşe Yarar?

Folik asit, vücutta birçok önemli işlevi olan ve folik asidin sentetik formu olan suda çözünen bir vitamindir. Birçok gıdada veya çeşitli takviyelerde doğal olarak bulunur. Son derece önemli bir vitamindir ve hücre bölünmesinde önemli bir rol oynadığı için hamilelik, bebeklik ve ergenlik gibi hızlı büyüyen dönemlerde yeterince tüketilmelidir. Folik asit hakkında daha fazlası için tıklayınız!

ginseng-nedir-faydaları-nelerdir-blog-kapak-fotografi

Ginseng Nedir, Faydaları Nelerdir?

Ginseng; geleneksel Çin tıbbında yüzyıllardır kullanılan, vücuda belirli faydaları olan önemli bir bitkidir. Etkileri modern tıp tarafından son zamanlarda açıklığa kavuşturulmuştur. Ginseng Hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız!

yesil-cayın-faydaları-takviyelik-blog-gorseli

Yeşil Çayın Faydaları Nelerdir?

Son zamanların en çok sevilen bitki çaylarından biri olan yeşil çay, insan sağlığına pozitif yönde etkileri ile gün geçtikçe daha fazla tüketici tarafından daha fazla kullanılmaktadır.